Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Wola Wereszczyńska - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Są nieruchomości, które dają coś więcej niż gotową przestrzeń oferują możliwości, elastyczność i realny potencjał na przyszłość. To właśnie jedna z takich ofert. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł98 m² 3 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 415 m²

Siedlisko z ogromnym potencjałem na działce o imponującej powierzchni 9415m2 Wola Wereszczyńska, gm. Urszulin Szukasz miejsca, gdzie odetchniesz od codzienności i schowasz się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom z garażem Ludwin-Kolonia

Ludwin-Kolonia(Wola Wereszczyńska + 20 km)

1 929 000 zł165,50 m² 11 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom 30 kilometrów od Lublina wybudowany z myślą o sobie. Nieruchomość położona w miejscowości Ludwin-Kolonia,.

Szczegóły ogłoszenia

Domek letniskowy Lejno

Lejno(Wola Wereszczyńska + 6 km)

420 000 zł96 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:507 m²

Prezentuje na sprzedaż całoroczny dom rekreacyjny o powierzchni całkowitej 96m2 znajdujący się w miejscowości Lejno usytuowany na działce o powierzchni 507 m2, oddalony 1km od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Ludwin

Ludwin(Wola Wereszczyńska + 19 km)

598 000 zł81,40 m² 7 346,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 462 m²

Bez prowizji biura nieruchomości! Idealny Dom Parterowy Z Dużą Działką i Klimatem Pojezierza. Na sprzedaż komfortowy, parterowy dom o powierzchni całkowitej 81,4 m oraz użytkowej:.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zahajki

Zahajki(Wola Wereszczyńska + 21 km)

430 000 zł140 m² 3 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 600 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Zahajki, w pobliżu Wyryk. Budynek o powierzchni użytkowej 140.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rogóźno

Rogóźno(Wola Wereszczyńska + 13 km)

790 000 zł180 m² 4 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 003 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej okolicy nad jeziorem Jezioro Rogóźno, zaledwie 600 metrów od plaży idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, naturę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Stara Jedlanka

Stara Jedlanka(Wola Wereszczyńska + 17 km)

670 000 zł10 600 m² 63,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży nieruchomość położona na pojezierzu łęczyńsko-włodawskim. Niedaleko Ostrowa Lubelskiego, wśród jezior, nieopodal Poleskiego Parku Narodowego. Piękna okolica, czyste powietrze, idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ostrów Lubelski

Ostrów Lubelski(Wola Wereszczyńska + 21 km)

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 800 m²

Gmina Ostrów Lubelski- dom o powierzchni 80 m2 (możliwość rozbudowy piętra). Budynek gospodarczy wolnostojący. Działka 38a Budynek: 80 metrów powierzchniwolnostojącyrok budowy 1980 Parter: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Rynek III

Łęczna(Wola Wereszczyńska + 24 km)

499 000 zł205 m² 2 434,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Przedmiotem sprzedaży jest przestronny dom jednorodzinny położony w centrum Łęcznej, przy ul. Rynek III. Położony jest na działce o powierzchni 850 m2 Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Cyców

Cyców(Wola Wereszczyńska + 16 km)

419 000 zł160 m² 2 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:9 777 m²

Prezentowana nieruchomość to dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 160 m2. Położony na działce o powierzchni 9770 m2. Zlokalizowany w gminie Cyców w miejscowości Janowica.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Wola Wereszczyńska

Wola Wereszczyńska,lubelskie

590 000 zł320 m² 1 843,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nieruchomość: położona w sercu Poleskiego Parku Narodowego (170 km od Warszawy), w malowniczej scenerii pojezierza łęczyńsko-włodawskiego; powierzchnia: 10 tys. m2 ze stawem. (możliwość.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij